Menu
Szukaj
Filters
Zamknij
Zamknij
RSS

Blog

Domowa granola śniadaniowa
Domowa granola śniadaniowa

Granola to mieszanina płatków zbożowych, rodzynek, orzechów, suszonych owoców i cukru lub/oraz miodu. Piecze się ją w piekarniku aż zrobi się chrupiąca.

Komentarze (0)
Jak dbać o siebie w upały?
Jak dbać o siebie w upały?

Najbardziej oczywiste są zimne napoje, tu jednak warto uważać — nie każdym osiągniemy zamierzony skutek. Najlepiej byłoby pić po prostu wodę mineralną czy źródlaną, najskuteczniej bowiem uzupełnimy w ten sposób płyny. Można też jednak schłodzić herbatę czy jeszcze lepiej miętę, a nawet wrzucić do niej kostki lodu

Komentarze (0)
wegeMODA
wegeMODA

No właśnie, modne… Czy to wystarczy? Dziś o tym, dlaczego warto wybierać kosmetyki wegańskie.

 

Komentarze (0)
Co jeść w lipcu?
Co jeść w lipcu?

Lipiec to jeden z najwspanialszych miesięcy pod względem sezonowych warzyw i owoców. Co jeść w lipcu? Możliwości jest wiele, a wszystkie z nich warte uwagi nie tylko ze względu na smak, ale także wartości odżywcze. 

Komentarze (0)
Jak schłodzić się bez klimatyzacji?
Jak schłodzić się bez klimatyzacji?

Większość z nas upalne dni spędza w dusznych pomieszczeniach, nagrzanych autach i mieszkaniach, które po kilku dniach wyjątkowo wysokich temperatur zamieniają się w sauny. Jak przetrwać lato bez klimatyzacji? To możliwe, jeśli znasz skuteczne triki, aby schłodzić się w naturalny sposób.

Komentarze (0)
Olej z pestek dyni. Na zdrowie!
Olej z pestek dyni. Na zdrowie!

Olej z pestek dyni ma wiele właściwości zdrowotnych, dzięki czemu znalazł zastosowanie w medycynie niekonwencjonalnej. Olej z pestek dyni jest polecany przede wszystkim na pasożyty, a także na schorzenia prostaty i układu moczowego. Z kolei w kosmetyce stosowany jest w celu wzmocnienia włosów i nawilżenia skóry. W kuchni olej z pestek dyni można dodać do lodów waniliowych czy sernika. Sprawdź, jakie działanie ma olej z pestek dyni i jak go stosować.

 

 
Komentarze (0)
Naturalne filtry
Naturalne filtry

Jeszcze do niedawna opalanie się było passe i świadczyło o niskim pochodzeniu społecznym.  Moda na piękną opaleniznę zaczęła się dopiero w XX w. z zapoczątkowała ją Coco Chanel. Właściwie dobrze się stało, ponieważ Słońce dostarcza nam drogocennej i bardzo ważnej dla całego organizmu  witaminy D. Warto jednak pamiętać, że umiar w ilości czasu na słońcu oraz dobra ochrona skóry, zapobiegnie poparzeniom słonecznym oraz opóźni starzenia się skóry.  

Komentarze (0)
Jak dbać o swoją skórę?
Jak dbać o swoją skórę?

Znajdziesz u nas delikatne ekologiczne kremy, doskonały krem pielęgnacyjny z naturalnych olejów z ozonem jak i kremy do zadań specjalnych z zarodnikami reishi który odmładza cerę i wygładza wszelkie niedoskonałości oraz Diozon, maść z ozonem, która pomaga zarówno na trądzik jak i na zmarszczki starszego wieku. Nasze klientki są bardzo zadowolone z rezulta

Komentarze (0)
Nowotwór - choroba ciała czy duszy?
Nowotwór - choroba ciała czy duszy?

Nowotwory nie pojawiają się w ciele nagle, choć czasem tak może się wydawać, bo w swojej kulminacyjnej fazie rozrastają się szybko, powodując często wielkie dysfunkcje organizmu i szybko odbierając życie. Wiadomo jednak, że do zmian onkologicznych prowadzą chroniczne, ciągnące się latami stany zapalne organizmu. Te z kolei są spowodowane zbyt kwaśnym środowiskiem organizmu, zanieczyszczeniami środowiska, toksycznymi emocjami. Wprowadzając do swojego życia harmonię zarówno emocjonalną jak i fizyczną chronimy siebie i swoją rodzinę przed zmianami onkologicznymi. .

Komentarze (0)
Jak poprawić kondycję włosów i paznokci?
Jak poprawić kondycję włosów i paznokci?

Kondycja włosów i paznokci zależy od stanu zdrowia i ogólnego odżywienia organizmu. Jeśli nie jesteś zadowolona z ich wyglądu, może to oznaczać, że nie zaspokajasz zapotrzebowania na minerały i witaminy. W takiej sytuacji inteligencja organizmu skieruje odżywianie raczej do organów wewnętrznych niż do Twoich włosów i paznokci. 

Komentarze (0)