Kup do 12:00 - a przesyłka będzie jutro u Ciebie

Dostawa od 14 zł

tel. +48 533 679 793

Zamknij
(0)
Nie masz żadnych produktów w koszyku.
Wyszukiwanie
Filters

Warunki dostawy

  1. Koszty transportu wynoszą następująco 13 zł, 15 zł, 20 zł w zależności od rodzaju złożonego zamówienia.
  2. Dla zamówień na sumę powyżej 500 zł dostawa gratis (dotyczy przesyłek realizowanych na terenie Polski).
  3. Zasady zapłaty i wysyłki towaru dotyczą zamówień realizowanych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Przesyłki zagraniczne realizowane są na indywidualnie uzgadnianych zasadach i indywidualnie określanych kosztach dostawy.
  4. Kupujący uiszcza zapłatę za towar i jego dostawę niezwłocznie po złożeniu formularza zamówienia.
  5. Akceptujemy płatności:
   1. tradycyjnym przelewem,
   2. przelewem elektronicznym,
   3. gotówką lub kartą płatniczą/kredytową w punkcie odbioru osobistego.
  6. Sprzedający ma prawo do odstąpienia od umowy kupna/sprzedaży, jeżeli Kupujący nie opłaci zamówienia w ciągu 14 dni kalendarzowych licząc od dnia kolejnego po dniu złożenia formularza zamówienia.
  7. Zakupione towary dostarczane są na adres wskazany w formularzu zamówienia, za pośrednictwem firmy kurierskiej:
   InPost S.A., ul. Wielicka 28,
   30-552 Kraków
   chyba że Kupujący wybierze w formularzu zamówienia opcję odbioru w punkcie odbioru osobistego.
  8. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi od 24 godzin do 7 dni roboczych, od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt, od momentu zaksięgowania zapłaty na koncie Sprzedającego. W przypadku braku możliwości dostawy towaru w wyżej wymienionym czasie, Kupujący zostanie o tym niezwłocznie poinformowany i będzie miał w tym przypadku prawo do odstąpienia od umowy.
  9. Kupujący zobowiązuje się do odebrania wysłanej paczki. W przypadku nie odebrania przesyłki, Sprzedający może na prośbę Kupującego przesłać zakupiony towar jeszcze raz, po uiszczeniu przez Kupującego opłaty za ponowną dostawę. W innym przypadku zakupiony towar będzie postawiony do dyspozycji Kupującego w punkcie odbioru osobistego przez okres do trzech miesięcy od dnia wystawienia dowodu zakupu, nie dłużej jednak, niż termin przydatności produktu. Po tym terminie towar przechodzi na własność Sprzedającego.
  10. Po otrzymaniu przesyłki Kupujący powinien dokładnie sprawdzić stan opakowania i jej zawartość. W razie stwierdzenia ewentualnych ubytków lub uszkodzeń Kupujący powinien dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewoźnika. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia, Sprzedający zaleca sporządzić protokół szkody.

   

  Od Natury Akanksha Urbanowicz
  ul. Dębowa 31
  55-010 Żerniki Wrocławskie

  NIP: 8942910686
  REGON: 022150998