Kup do 12:00 - a przesyłka będzie jutro u Ciebie

Dostawa od 14 zł

tel. +48 533 679 793

Zamknij
(0)
Nie masz żadnych produktów w koszyku.
Wyszukiwanie
Filters

Zioła wspomagające leczenie tarczycy

Tarczyca to ważny organ gospodarki hormonalnej organizmu. Ma ogromne znaczenie dla utrzymania żywotności. Choroby tarczycy mają różne podłoże: brak jodu, promieniowanie jądrowe. Nie mniej ważne jest podłoże emocjonalne chorób tarczycy: nieumiejętność zarządzania swoim czasem skutkujące brakiem efektywnego wypoczynku i efektywnej pracy. Tak powszechne w dzisiejszych czasach myślenie o tym co Cię czeka, lub rozpamiętywanie tego, co Ci się kiedyś przytrafiło, na przykład: natrętne myśli, że jesteś na urlopie i „marnujesz czas” podczas gdy tyle spraw czeka na Ciebie. Na te problemy pomoże zmiana sposobu myślenia, przewartościowanie Twoich priorytetów, ćwiczenie uważności w dostrzeganiu małych pięknych rzeczy wokół Ciebie.

Z emocjami możesz poradzić sobie sam lub z terapeutą, a w naszym sklepie znajdziesz pozostałe rozwiązania wspomagające Twoją tarczycę. Preparat jodu Jodavit dostarcza jodu w bezpieczny sposób i w bezpiecznych ilościach. Naturalnym źródłem jodu są morskie algi: spirulina, kelp. Kupując je sprawdzaj, czy na opakowaniu jest wyszczególniona zawartość jodu. Na nadczynność i niedoczynność tarczycy pomoże Ci suplement ziołowy endokrynol w kapsułkach a na guzki endokrynol maść. Tradycyjnym ludowym sposobem na poprawę pracy tarczycy jest nacieranie szyi bursztynową maścią lub nalewką. Nawet jeśli tego nie czujemy, odkąd istnieją reaktory jądrowe, odkąd człowiek wykorzystuje technologię jądrową, nasza planeta jest zanieczyszczona szkodliwym promieniowaniem jądrowym. Natura zna rośliny, które nie są wrażliwe na to promieniowanie, na przykład aronia. Wykorzystuje się je do rewitalizacji terenów które pozostają biologicznie martwe po wybuchu jądrowym. Jednak skutki wybuchów jądrowych obejmują tereny znacznie oddalone, na przykład wybuch reaktora w Czernobylu miał skutki dla Polski. Aby się przed tym zabezpieczyć wystarczy profilaktycznie pić sok z aronii. Dla prawidłowego funkcjonowania tarczycy potrzebna jest też obecność odpowiedniej ilości minerałów i witamin. Szczególnie ważnym a jednocześnie często brakującym minerałem jest selen. Bardzo skuteczną terapią dla tarczycy jest magnetoterapia. U nas kupisz magnesy na tarczycę w postaci pięknej biżuterii dostosowanej do Twojego gustu i stylu. Profilaktycznie i leczniczo dla wsparcia Twojej tarczycy zaplanuj sobie leniwy urlop nad morzem, w czasie, kiedy występują wiatry i morska bryza. Spaceruj jak najwięcej wzdłuż morskiego brzegu. Nie mniej ważne co przebywanie na morskim brzegu jest Twój nastrój, relaks, ogólne rozluźnienie. Zorganizuj to tak, żeby w trakcie urlopu nie myśleć o goniących Cię terminach. Życzymy zdrowia :)

Zobacz jako Tabela Lista
Sortuj po
Wyświetl na stronie

Flos Morszczyn 50g

Morszczyn poprawia perystaltykę jelit, zapobiega nowotworom, pobudza pracę tarczycy, łagodzi bóle reumatyczne i artretyczne, wygładza i ujędrnia skórę, reguluje ciśnienie tętnicze krwi, działa przeciw miażdżycy, wspomaga układ odpornościowy oraz likwiduje obrzęki (działa moczopędnie).
6,00 zł
12,00 zł za 100 g
Obrazek Jodavit Pierwiastek życia jod 250ml

Jodavit Pierwiastek życia jod 250ml

JODAVIT to suplement diety zapewniający 100% dziennego zapotrzebowania organizmu na jod, w płynnej formie zawierający niepowtarzalną, opatentowaną kompozycję jodu w rekomendowanej dawce według zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i Ministerstwa Zdrowia. Jod jest kluczowy dla zdrowia tarczycy i prawidłowego metabolizmu. Pomaga w prawidłowej produkcji hormonów tarczycy i w prawidłowym funkcjonowaniu tarczycy. Właściwości jodu mają bezpośredni i znaczący wpływ na utrzymanie prawidłowych funkcji poznawczych dzieci.
69,00 zł
27,60 zł za 100 ml
Obrazek Now Kelp Algi morskie 200 tabl.

Now Kelp Algi morskie 200 tabl.

Kelp (ekstrakt z alg morskich zawierający jod). Kelp to naturalny ekstrakt z alg morskich o dużej zawartości składników mineralnych i pierwiastków śladowych. Te substancje witalne są szczególnie ważne podczas stosowania diety redukcyjnej i przy zwiększonym obciążeniu fizycznym i psychicznym.
45,00 zł
0,22 zł za 1 szt
Obrazek Now Thyroid Energy 90 kaps.

Now Thyroid Energy 90 kaps.

Now Foods Thyroid Energy to kompletny suplement diety w formie łatwych do połknięcia kapsułek wegetariańskich wspierający zdrową tarczycę. NOW Foods połączył jod i tyrozynę, dwa składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania tarczycy. Selen, cynk i miedź zostały dodane jako istotne dla funkcjonowania tarczycy kofaktory. Ponadto zawiera ajurwedyjskie ekstrakty ziołowe z Guggul i Ashwagandhy.
80,00 zł
0,89 zł za 1 szt

Swanson Thyroid Essentials 90 kaps.

Hormony tarczycy regulują metabolizm i odgrywają dużą rolę we wzroście, rozmnażaniu komórek i funkcjonowaniu nerwów. Swanson Thyroid Essentials zapewnia doskonałe odżywienie tarczycy dzięki wyspecjalizowanym składnikom, takim jak standaryzowany Coleus forskohlii, mało znane, ale silnie dobroczynne zioło oraz uznane substancje wspomagające tarczycę, takie jak jod, cynk, miedź i witaminy z grupy B.
102,00 zł
1,13 zł za 1 szt

Zioła na nadczynność tarczycy 65g

Jeśli zmagasz się z nadczynnością tarczycy, sięgnij po naszą mieszankę ziołową. Mieszanka ziół na nadczynność tarczycy zawiera: morszczyn pęcherzykowaty, ziele nostrzyka, ziele skrzypu polnego, ziele przetacznika, kora dębu, porost islandzki, korzeń lukrecji oraz kłącze perzu. Zioła te mają pozytywny wpływ na regulację pracy tarczycy, działają przeciwzapalnie, moczopędnie, oczyszczająco oraz łagodzą objawy nadczynności.
10,00 zł
15,38 zł za 100 g
Obrazek Zioła na niedoczynność tarczycy 65g

Zioła na niedoczynność tarczycy 65g

Jeśli zmagasz się z niedoczynnością tarczycy, sięgnij po nasza mieszankę ziołową. Mieszanka na niedoczynność tarczycy zawiera: ziele rdestu ptasiego, suszony owoc róży, suszony owoc jarzębiny, korę dębu, liść pokrzywy, liść orzecha włoskiego, korzeń kozłka, kłącze lukrecji oraz porost islandzki. Zioła te pozytywnie wpływają na pracę tarczycy, regulują hormony i łagodzą objawy niedoczynności tarczycy.
14,00 zł
21,54 zł za 100 g
Obrazek Swanson Kelp 250 tabletek

Swanson Kelp 250 tabletek

Kelp to znakomite źródło naturalnego jodu z roślin atlantyckich. Jod pomaga w prawidłowej produkcji hormonów tarczycy i w prawidłowym funkcjonowaniu tarczycy.
39,00 zł
Obrazek Energy Gynex 30ml

Energy Gynex 30ml

Gynex to bioinformacyjny koncentrat ziołowy, który reguluje gospodarkę hormonalną. Pozytywnie wpływa na pracę tarczycy. Reguluje układ rozrodczy, pomaga poprawić samopoczucie podczas cyklu menstruacyjnego jak i zachować spokój i komfort podczas menopauzy.
84,00 zł
280,00 zł za 100 ml
Obrazek YANGO Kelp 100 kaps.

YANGO Kelp 100 kaps.

Kelp (ekstrakt z alg morskich zawierający jod). Kelp to naturalny ekstrakt z alg morskich o dużej zawartości składników mineralnych i pierwiastków śladowych. Te substancje witalne są szczególnie ważne podczas stosowania diety redukcyjnej i przy zwiększonym obciążeniu fizycznym i psychicznym.
52,00 zł
Obrazek Dr. Jacob's JOD 20 ml

Dr. Jacob's JOD 20 ml

Jod najwyższej jakości w formie kropli podjęzykowych – jest bioaktywny, wchłania się już w jamie ustnej i trafia bezpośrednio do krwiobiegu.
36,00 zł
180,00 zł za 100 ml