Kup do 12:00 - a przesyłka będzie jutro u Ciebie

Dostawa od 12 zł

tel. +48 533 679 793

Zamknij
(0)
Nie masz żadnych produktów w koszyku.
Wyszukiwanie
Filters

Swanson

Zobacz jako Tabela Lista
Sortuj po
Wyświetl na stronie
Obrazek Swanson Thyroid Essentials 90 kaps.

Swanson Thyroid Essentials 90 kaps.

Hormony tarczycy regulują metabolizm i odgrywają dużą rolę we wzroście, rozmnażaniu komórek i funkcjonowaniu nerwów. Swanson Thyroid Essentials zapewnia doskonałe odżywienie tarczycy dzięki wyspecjalizowanym składnikom, takim jak standaryzowany Coleus forskohlii, mało znane, ale silnie dobroczynne zioło oraz uznane substancje wspomagające tarczycę, takie jak jod, cynk, miedź i witaminy z grupy B.
102,00 zł
Obrazek Swanson Astaksantyna 60 kaps.

Swanson Astaksantyna 60 kaps.

Jej silne działanie przeciwzapalne wpływa na podtrzymywanie odporności organizmu. Astaksantyna to silnie działający przeciwutleniacz z grupy karetonoidów. Badania wykazują, że regularne zażywanie astaksantyny spowalnia procesy starzenia się skóry, wzmacnia wytrzymałość mięśni oraz przyczynia się do zmniejszenia ryzyka różnych chorób.
152,50 zł
Obrazek Swanson Boswellia 400mg 100 kaps.

Swanson Boswellia 400mg 100 kaps.

Boswellia firmy Swanson to ekstrakt z drzewa rosnącego w Indiach, Chinach, w Nigerii i Afryce wschodniej. Boswellia to substancja, która posiada silne właściwości przeciwzapalne, dlatego skutecznie hamuje rozwój pro-mediatorów zapalnych w organizmie (np. leukotrieny). Suplement od firmy Swanson pomaga jednocześnie wspierać kości i stawy.
27,00 zł
Obrazek Swanson Gotu Kola 60 kap.

Swanson Gotu Kola 60 kap.

Swanson Gotu Kola to suplement diety produkowany na bazie Gotu Koli, który znakomicie wpływa na poprawę funkcjonowania układu krążenia, poprawia pamięć i koncentrację oraz wygląd Twojej skóry.
22,00 zł
Obrazek Swanson Kwas alfa liponowy 300mg 120 kaps.

Swanson Kwas alfa liponowy 300mg 120 kaps.

Kwas alfa liponowy jest jednym ze skuteczniejszych antyoksydantów. Bierze udział w procesach detoksykacji, posiada wiele właściwości wspierających organizm, a także zwiększa wydolność psychiczną i fizyczną.
66,00 zł
Obrazek Swanson Kwas alfa liponowy 600mg 60 kaps.

Swanson Kwas alfa liponowy 600mg 60 kaps.

Kwas alfa liponowy jest jednym ze skuteczniejszych antyoksydantów. Bierze udział w procesach detoksykacji, posiada wiele właściwości wspierających organizm, a także zwiększa wydolność psychiczną i fizyczną.
89,00 zł