Większość zamówień realizujemy do 48h

Dostawa od 12 zł

tel. +48 533 679 793

Zamknij
(0)
Nie masz żadnych produktów w koszyku.
Wyszukiwanie
Filters

Preparaty do domu

Zobacz jako Tabela Lista
Sortuj po
Wyświetl na stronie
Obrazek Probiotics Probio cleaner Lawenda 0,95L

Probiotics Probio cleaner Lawenda 0,95L

Działanie ProBio Cleaner: usuwa zabrudzenia, ogranicza nieprzyjemne zapachy organiczne, redukuje alergeny i występowanie pleśni, biodezynfekuje i biologizuje miejsca aplikacji, wypiera chorobotwórczą mikroflorę i hamuje, bądź uniemożliwia jej rozwój (np. pleśnie), pozostawia miłą woń naturalnych olejków.
55,00 zł
Obrazek ZERO spray do mycia szkła i luster

ZERO spray do mycia szkła i luster

ECO SPRAY DO MYCIA SZKŁA I LUSTER – BIO BIAŁY OCET + MIĘTA - naturalny, bezpieczny i skuteczny środek czyszczący bez szkodliwych i niebezpiecznych składników chemicznych. Idealny do mycia szkła, luster, powierzchni chromowanych i powierzchni gładkich.
15,00 zł
Obrazek ZERO Spray do usuwania kamienia wapiennego

ZERO Spray do usuwania kamienia wapiennego

ECO SPRAY DO USUWANIA KAMIENIA WAPIENNEGO – NATURALNY OCET OWOCOWY -naturalny, bezpieczny i skuteczny środek czyszczący bez szkodliwych i niebezpiecznych składników chemicznych.
16,00 zł
Obrazek ZERO Żel do czyszczenia urządzeń sanitarnych

ZERO Żel do czyszczenia urządzeń sanitarnych

ECO ŻEL DO CZYSZCZENIA URZĄDZEŃ SANITARNYCH I GLAZURY – NATURALNA BŁĘKITNA GLINKA + JAŚMIN - naturalny, bezpieczny i skuteczny środek czyszczący bez szkodliwych i niebezpiecznych składników chemicznych.
13,00 zł
Obrazek ZERO Żel do mycia naczyń Mleczna Serwatka

ZERO Żel do mycia naczyń Mleczna Serwatka

ECO ŻEL DO MYCIA NACZYŃ – BIO MLECZNA SERWATKA + WANILIA - naturalny, efektywny i bezpieczny środek myjący do naczyń, owoców i warzyw bez szkodliwych i niebezpiecznych dla zdrowia chemicznych substancji. Jego bazą są tradycyjne naturalne składniki.
11,00 zł
Obrazek ZERO Żel do mycia naczyń ocet jabłkowy

ZERO Żel do mycia naczyń ocet jabłkowy

ECO ŻEL DO MYCIA NACZYŃ - BIO OCET JABŁKOWY + SOK Z ALOESU + EKSTRAKT RUMIANKU - naturalny, efektywny i bezpieczny środek myjący do naczyń bez szkodliwych i niebezpiecznych dla zdrowia chemicznych substancji.
11,00 zł
Obrazek ZERO Żel do mycia toalet kwas cytrynowy

ZERO Żel do mycia toalet kwas cytrynowy

ECO ŻEL DO MYCIA TOALET – BIO KWAS CYTRYNOWY 10% + EKSTRAKT Z DRZEW IGLASTYCH - naturalny, bezpieczny i skuteczny środek czyszczący bez szkodliwych i niebezpiecznych składników chemicznych.
18,00 zł
Obrazek ZERO żel do mycia toalet morska sól

ZERO żel do mycia toalet morska sól

ECO ŻEL DO MYCIA TOALET – BIO MORSKA NATURALNA SÓL + SOK Z CYTRYNY - naturalny, bezpieczny i skuteczny środek czyszczący bez szkodliwych i niebezpiecznych składników chemicznych.
18,00 zł
Obrazek ZERO żel do usuwania tłustych zabrudzeń

ZERO żel do usuwania tłustych zabrudzeń

ECO ŻEL DO USUWANIA TRWAŁYCH I TŁUSTYCH ZABRUDZEŃ - 3% OCET WINOGRONOWY + MENTOL - naturalny, bezpieczny i skuteczny środek czyszczący bez szkodliwych i niebezpiecznych składników chemicznych.
11,00 zł
Obrazek ZERO żel uniwersalny czyszczący eco krem

ZERO żel uniwersalny czyszczący eco krem

UNIWERSALNY CZYSZCZĄCY ECO KREM – NATURALNA KREDA + SOK Z LIMONKI - naturalny, bezpieczny i skuteczny środek czyszczący bez szkodliwych i niebezpiecznych składników chemicznych.
11,00 zł
Obrazek Molli Kula piorąca

Molli Kula piorąca

Kule piorące MOLLI są produktem ceramicznym powstałym w procesie wypalania w wysokiej temperaturze masy z kilkudziesięciu minerałów. Kontakt z wodą o wysokiej temperaturze powoduje równomierne odłączanie się minerałów oraz jonów o ładunku ujemnym, w procesie prania skutecznie usuwając brud z tkanin.
30,00 zł
Obrazek ZERO 100% Naturalne mydło oliwkowe

ZERO 100% Naturalne mydło oliwkowe

100% NATURALNE MYDŁO OLIWKOWE - BEZPIECZNE I DELIKATNE OCZYSZCZENIE DOWOLNYCH POWIERZCHNI - ekologiczne, wielofunkcyjne i naturalne mydło do bezpiecznego i skutecznego oczyszczenia dowolnych powierzchni. Stworzone w oparciu o naturalną oliwkę z oliwek, olej avocado i olej z pestek winogron. Nie zawiera szkodliwych lub niebezpiecznych dla zdrowia ludzi i środowiska substancji. Efektywnie, a przy tym delikatnie oczyszcza wszystkie rodzaje powierzchni, urządzenia sanitarne i wszystkie rodzaje podłóg. Nadaje się do mycia naczyń. Skuteczne przy ręcznym praniu. Posiada delikatny aromat i wspaniale się pieni.
11,00 zł