Darmowa dostawa od 500 zł

Dostawa od 12 zł

tel. +48 533 679 793

Zamknij
(0)
Nie masz żadnych produktów w koszyku.
Wyszukiwanie
Filters

Partnerzy

Fundacja Kobieta i Natura

Fundacja Kobieta i Natura

Zdrowie jest integralną częścią naszego życia, jest naturalnym stanem każdego człowieka. Promowanie zdrowia na każdym etapie życia z wykorzystaniem naturalnego potencjału – to misja Fundacji Kobieta i Natura.

Przez 10 lat naszej działalności organizowaliśmy szkolenia, sympozja, konferencje i festiwale, dzięki którym znacznie poszerzyliśmy świadomość zdrowotną. Mamy swój wkład w zmiany, jakie na przestrzeni lat zaszły m.in. w zakresie jakości porodów. Opracowaliśmy mnóstwo publikacji, książek, wywiadów i filmów, którymi teraz się z Wami dzielimy w naszym nowym projekcie pod hasłem ZDROWIE JEST W NAS.

Od lat zajmujemy się zdrowiem w cyklu życia człowieka – od momentu świadomego przygotowania rodziców do poczęcia dziecka, przez ciążę i poród, dzieciństwo, okres pokwitania, rodzicielstwo, czas czerpania satysfakcji z dojrzałości, aż po jesień życia. Niestety interwencje medyczne są prowadzone właściwie jeszcze przed poczęciem i to prowadzi do medykalizacji kolejnych etapów życia. Wszelkie choroby cywilizacyjne i przewlekłe są pokłosiem takiego podejścia – rosnącej wiary w szybkie zewnętrzne rozwiązania oraz tłumienia objawów. Zdrowie tymczasem mamy w sobie, choć w czasach szybkich rozwiązań i informacji, gubimy bezpośredni dostęp do tych zasobów wewnętrznych – mądrości ciała.

 

Integrative Medical Center

Integrative Medical Center

Integrative Medical Center opiera się na filozofii utrzymywania dobrego stanu zdrowia, a nie jedynie powierzchownego zwalczania chorób. Ujmujemy pacjenta całościowo i podmiotowo, oferując kompleksowe i indywidualne rozwiązania.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, laboratorium badawczym i kontaktami ze światowymi autorytetami medycznymi. Specjalizujemy się w leczeniu chorób trudnych, w tym przewlekłych, onkologicznych i cywilizacyjnych.

 

Hotel Jelenia Struga

Hotel Jelenia Struga

Hotel Jelenia Struga to niezwykłe miejsce w otulinie Karkonoskiego Parku Narodowego w strefie NATURA 2000, położony na przepięknej śródleśnej polanie nad strumieniem Jelenia Struga, pomiędzy górami Sulica a Grabina. Otaczające go przepiękne świerki przez cały rok cieszą nasze oczy kojącą zielenią. Jeżeli to czytasz, nie szukaj niczego więcej... już odnalazłeś swoją przestrzeń.

W górze Sulica, z której wyrasta Jelenia Struga, zachowały się zabytkowe Sztolnie. W jednej z nich natura pozwoliła nam stworzyć jedyne w Polsce i jedno z pięciu na świecie - Naturalne Podziemne Inhalatorium Radonowe. Leczenie naturalnym radonem prowadzone jest w bezpiecznych warunkach, pod stałą kontrolą Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi.

W Jeleniej Strudze ze skał liczących dwa miliardy lat wydobywana jest jedyna karkonoska woda źródlana POTENCJAŁKA AOx. Butelkowana u źródła, zachowuje swoje unikatowe antyoksydacyjne właściwości, pochodzące z  dodatkowych wolnych atomów wodoru. W roku 2015 unikatowa woda źródlana POTENCJAŁKA AOx uzyskała certfikat produktu lokalnego z Karkonoszy.