Kup do 12:00 - a przesyłka będzie jutro u Ciebie

Dostawa od 14 zł

tel. +48 533 679 793

Zamknij
(0)
Nie masz żadnych produktów w koszyku.
Wyszukiwanie
Filters

Marion

Zobacz jako Tabela Lista
Sortuj po
Wyświetl na stronie
Obrazek Marion Anti-Anti B 60 kaps.

Marion Anti-Anti B 60 kaps.

Preparat Anti-Anti B Marion to preparat nr 1 w systemie preparatów Marion. Przeznaczony jest do korygowania świata mikrobów w układzie pokarmowym, do stosowania jako pierwszy, na początku procesu oczyszczania organizmu. Forma płynna to preparat Mun. Preparat Anti-Anti B Marion to skomplikowany preparat, który rozwiązuje różne zaburzenia w naszym organizmie, reguluje dysmikrobię przewodu pokarmowego. Osiągnięcie symbiozy jelitowej jest podstawą skutecznego oczyszczania organizmu i wzmacniania jego odporności.
86,00 zł
Obrazek Marion Imunokomplex 50ml

Marion Imunokomplex 50ml

Immunokompleks to preparat o niezwykłym znaczeniu. Jego znaczenia nie można dokładnie opisać, ponieważ ma bardzo szerokie zastosowanie. Przede wszystkim działa we wszystkich narządach i tkankach całego organizmu. Obejmuje zarówno struktury nerwowe, jak i tkanki ciała.
84,00 zł
Obrazek Marion Rescirk 50ml

Marion Rescirk 50ml

Ziołowy preparat od firmy Marion wg receptury dr J. Jonasza, przeznaczony do oczyszczania układu oddechowego (depresja, ucho środkowe, jelito grube, skóra) ; Najczęściej stosujemu łącznie z Mun lub Anti-Anti B
84,00 zł
Obrazek Marion Tens 50ml

Marion Tens 50ml

Preparat Tens Marion przeznaczony jest do oczyszczania z toksyn określone struktury mózgu odpowiedzialne za poczucie równowagi emocjonalnej, przechowujące program stresu. Struktury te mogły zostać uszkodzone już w życiu wewnątrzmacicznym lub we wczesnym dzieciństwie. Ale stres możemy zaprogramować w późniejszych okresach życia.
84,00 zł
Obrazek Marion Emotion 50ml

Marion Emotion 50ml

Preparat Emotion Marion przeznaczony jest do oczyszczania z toksyn układu limbicznego, oczyszcza organizm z toksycznych emocji, stresu, nakierowuje na pozytywne postrzeganie życia.
84,00 zł