Kup do 12:00 - a przesyłka będzie jutro u Ciebie

Dostawa od 14 zł

tel. +48 533 679 793

Zamknij
(0)
Nie masz żadnych produktów w koszyku.
Wyszukiwanie
Filters

Magnetoterapia

Ziemia, nasza planeta, wytwarza pole magnetyczne. Ponieważ go nie widzimy ani nie czujemy, zwykle nie zdajemy sobie sprawy z jego oddziaływania na nasz organizm, jednak całe życie na Ziemi jest od niego uzależnione, nasze zdrowie również. Jeśli nie zdajesz sobie sprawy z tego faktu, być może omijasz istotny dla Ciebie element terapii prowadzącej do wyleczenia Twoich przypadłości. Pole magnetyczne nie oddziałuje na nas tak jak powinno z wielu powodów, głównie cywilizacyjnych: nie chodzimy boso po ziemi, mieszkamy w betonowo-żeliwnych domach, używamy telefonów komórkowych, komputerów...Z tego powodu zdrowe odżywianie i suplementacja mogą nie wystarczyć. Bardzo dobrą wiadomością jest, że terapia magnetyczna nie ma skutków ubocznych, nie da się jej przedawkować a organizmy żywe poddane działaniu pola magnetycznego o ogromnej sile nie zostają uszkodzone w żaden sposób. Jest to więc terapia bezpieczna i bardzo skuteczna. Na co pomaga? Najbardziej powszechnie stosuje się magnetoterapię na wszelkiego rodzaju bóle, zwłaszcza przewlekłe bóle stawów i mięśni, ale również na migreny, bóle menstruacyjne, na dolegliwości menopauzalne. Magnetoterapia polepsza krążenie krwi oraz dotlenienie całego organizmu, przyspiesza zrastanie się kości, oczyszcza żyły z wapnia i przemieszcza go do kości, zmniejsza istniejące żylaki i zapobiega powstawaniu nowych, leczy hemoroidy i robi dla naszego organizmu jeszcze o wiele, wiele więcej.

W naszym sklepie kupisz dobroczynne magnesy oprawione w  artystyczną biżuterię, gdzie każdy, nie tylko kobiety ale również dzieci i mężczyźni odnajdą coś dla siebie, w stylu eleganckim i sportowym. Teraz więc magnesy upiększają i jednocześnie odmładzają organizm jak najlepsze SPA.

Kiedy pomyślisz o tym, ile ten mały magnes może zrobić dla Twojego zdrowia, bez żadnego wysiłku z Twojej strony i że praktycznie w ogóle się nie zużywa, może się okazać, że jest to najtańsza i najprzyjemniejsza kuracja z jaką miałeś kiedykolwiek do czynienia. Wielu naszych klientów zachwala sobie zwłaszcza magnetyczne serca z miedzią. Przyjemnej kuracji zatem :)

Zobacz jako Tabela Lista
Sortuj po
Wyświetl na stronie
Obrazek Energetix Serce magnetyczne z miedzią 177CU

Energetix Serce magnetyczne z miedzią 177CU

Skuteczność stosowania terapii magnetycznej jest znana od lat. Działa na ludzki organizm przez stosowanie stałych pól magnetycznych w celach terapeutycznych i profilaktycznych. Błądzące serce odgrywa dominującą rolę w pozycjonowaniu, tam, gdzie aktualnie mamy problem zdrowotny.
189,00 zł

Lady Care Menopauza magnes 1szt.

LadyCare to nieinwazyjne rozwiązanie na: uderzenia gorąca bóle stawów brak koncentracji kołatanie serca wzdęcia wahania nastroju nietrzymanie moczu lęk i drażliwość suchość pochwy przyrost masy ciała utrata libido osłabienie pamięci bolesne stosunki napięcie mięśni zmęczenie i bezsenność
160,00 zł

Lady Care Mn8 magnes 1szt.

MN8 może być jedyną rzeczą jakiej potrzebujesz, by zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować: bóle miesiączkowe objawy wzmożonego napięcia przedmiesiączkowego tkliwość piersi wypryski na twarzy zatrzymywanie wody w organizmie wzdęcia endometriozę
160,00 zł