Kup do 12:00 - a przesyłka będzie jutro u Ciebie

Dostawa od 12 zł

tel. +48 533 679 793

Zamknij
(0)
Nie masz żadnych produktów w koszyku.
Wyszukiwanie
Filters

Himalaya

Zobacz jako Tabela Lista
Sortuj po
Wyświetl na stronie

Himalaya Ashvagandha 60 tabl.

Jest ziołem o szerokim antystresowym działaniu, które pozwala na lepsze funkcjonowanie organizmu w warunkach codziennego stresu, poprawia wydolność fizyczną. Jest szczególnie skuteczne podczas terapii chorób stresopochodnych jak: zapalenie stawów, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, ogólne wycieńczenie.
28,00 zł
Obrazek Himalaya Cystone 100 tabl.

Himalaya Cystone 100 tabl.

Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie nerek i układu moczowo-płciowego. Wspomagająco w postępowaniu z kamicą nerkową.
30,00 zł

Himalaya Neem 60 tabl.

NEEM - preparat roślinny uzyskiwany z drzewa słynącego z oczyszczającego działania na ciało i skórę. Wykazuje lecznicze właściwości pomagające utrzymać skórę w zdrowiu.
26,00 zł
Obrazek Himalaya Vasaka 60 tabl.

Himalaya Vasaka 60 tabl.

Vasaka łagodzi stan zapalny oskrzeli i rozszerza drogi oddechowe, pomaga w odprowadzaniu flegmy i łagodzi przekrwienie błony śluzowej. Zioło pomaga w tłumieniu kaszlu, rozrzedzaniu flegmy, rozrzedzaniu wydzieliny oskrzelowej i poprawieniu spowolnionej pracy płuc.
34,00 zł
Obrazek Himalaya Pasta do zębów Natural Fluoride 100g

Himalaya Pasta do zębów Natural Fluoride 100g

Pasta do zębów z naturalnym fluorem 100 g Rewelacyjna formuła ziołowa do higieny jamy ustnej. Przeznaczona dla całej rodziny. Pasta skutecznie oczyszcza i chroni zęby przed paradontozą i próchnicą. Zawiera miodlę indyjską i owoc granatu. Polecana jest szczególnie osobom uskarżającym się na obrzęk lub krwawienie dziąseł, nadwrażliwość zębów, nieświeży oddech.
15,00 zł