Kup do 12:00 - a przesyłka będzie jutro u Ciebie

Dostawa od 14 zł

tel. +48 533 679 793

Zamknij
(0)
Nie masz żadnych produktów w koszyku.
Wyszukiwanie
Filters

Farmvit Sól Kłodawska drobna 1000g

Producent: Farmvit
Dostępność: Brak w magazynie
SKU: 5902115942143
Opis:
Sól kłodawska to niejodowana sól kamienna wydobywana w Polsce. Występuje zarówno w postaci drobnoziarnistej jak i gruboziarnistej, oraz przeznaczonej do przetworów warzywnych. Doskonale sprawdza się jako przyprawa do sosów, zup czy sałatek.
14,00 zł

Sól kłodawska posiada wiele właściwości zdrowotnych.

W swoim składzie posiada pierwiastki takie jak: magnez, mangan, żelazo, cynk, miedź, potas, cynk, wapń i selen. Nie zawiera przeciwzbrylaczy.


Sól kamienna jodowana z Kłodawy zawiera naturalny skład, dlatego jest najczęściej wybierana przez osoby świadome swojej diety i produktów które spożywają. Jest całkowicie pozbawiona antyzbrylaczy co czyni ją jeszcze bardziej zdrową. Składa się z 97% z chlorku sodu, a pozostałe 3% to woda i części w niej nierozpuszczone.Sól kłodawska posiada wiele właściwości zdrowotnych.

W swoim składzie posiada pierwiastki takie jak: magnez, mangan, żelazo, cynk, miedź, potas, cynk, wapń i selen. Nie zawiera przeciwzbrylaczy.


Sól kamienna jodowana z Kłodawy zawiera naturalny skład, dlatego jest najczęściej wybierana przez osoby świadome swojej diety i produktów które spożywają. Jest całkowicie pozbawiona antyzbrylaczy co czyni ją jeszcze bardziej zdrową. Składa się z 97% z chlorku sodu, a pozostałe 3% to woda i części w niej nierozpuszczone.Nazwa atrybutuWartość atrybutu
PrzeciwwskazaniaNadwrażliwość lub uczulenie na składniki preparatu
Sposób przechowywaniaW sposób niedostępny dla małych dzieci, W chłodnym i ciemnym miejscu
SkładSól kłodawska miałka.
Miara - wartość1 kg.
Miara - rodzajg
Napisz własną recenzję produktu
*
*
Zły
Doskonały
*
*
*
*