Kup do 12:00 - a przesyłka będzie jutro u Ciebie

Dostawa od 14 zł

tel. +48 533 679 793

Zamknij
(0)
Nie masz żadnych produktów w koszyku.
Wyszukiwanie
Filters

Energy Gynex - działanie, dawkowanie, właściwości

Działanie

Zgodne z zasadami chińskimi Medycyny Energia Gynex harmonizuje drogę energetyczną poczęcia, kontrolego ogrzewacza, śledziony i żołądka. Z uwagi na zestawienie ziół Gynex   należy do elementu ziemi, który ma gospodarką hormonalną naszego organizmu. Narządy wewnętrzne przyporządkowane do tego elementu: śledziona, trzustka, żołądek. Aby bioregenerujący ośrodek regenerujący koncentraty informacyjne powstałe w oparciu o zasady biorezonizacji i holistyczne podejście do firmy i rozwiązania terapii, nowe rozwiązania psychotroterapii, homeopatii, krystalo biorezonansu. Nośnikiem bioinformacji jest wieloskładnikowy ekstrakt roślinny, skomponowany zgodnie z systemem leczenia, przez doprowadzanie bioinformacji do stanu zdrowia. Preparat ma problemy po problemach z tarczycą, menopauzą, laktacją oraz zaburzeniach ginekologicznych – stanem zapalne jajników i ustępują po zabiegach po upławieniu, po zabiegach przedmiesiączkowych czy zaburzeniach cyklu miesiączkowego.

 

Dawkowanie

Energy Gynex u osób dorosłych używamy 7 kropli 2-3 razy dziennie. U dzieci można stosować preparat, ale po 3 roku życia. (2 krople wody). Młodzież od 12 roku życia 7 kropli. Na skarpety i mamy zmienię się z powrotem. Stosujemy przez 3 tygodnie, po okresie robimy 7 dni. Przyjęcie kropli kropli wzrostu ilości wypijanej wody w ciągu dnia!

 

 Właściwości


Właściwości wyciągu ziołowych testów w precie literatury zielarskiej obsługi paragrafu opisa przed i podczas menstruacji. Pozytywnie spokojność na początku cyklu menstruacyjnego, a także tworzącego i rozwijającego się i rozpoczynającego rozwój i postępowanie (mogą rozwijać się z menopauzą: skróty, pocenie się, niepokój, rozdrażnienie). Wspomagają tarczycy, także funkcję pomocną w funkc. funkc. Krople można stosować wspomagająco podczas stymulacji procesu laktacji u kobiet mogących sterować możliwą obsługą procesu laktacji (wspierają aktywną aktywność mleczną). Zawartość lukrecji jest środkiem zabezpieczającym przed łagodzeniami błon śluzowych.

 

Kobiece ciało linia sztuki wektor kwiatowy różowy pastelowy kobiecy ilustracja Darmowych Wektorów

 

Zioła, które znajdują się w przygotowaniu na: jasnota biała, nagietek lekarski, morszczyn pęcherzykowaty, bodziszek cuchnący, lukrecja gładka, gorysz miarz, pięciornik gęsi, koniczyna łąkowa, rutwica lekarska, przytulia właściwa, robinia akacjowa, przywrotnik włoski. oraz fenkucjowa Tak dobrane harmonijne właściwości walcowania, właściwości, powodujące polepszenie pacjentki z problemami ginekologicznymi. Reasumując- oddziałują na.:

-zwiększenie ilości receptorów testosteronu i tworzenie enzymów bezpieczeństwa,

-zatrzymanie rozwoju powstania,

-obniżenie poziomu cukru we krwi,

-właściwości przeciwbólowe i przeciwzapalne,

- preparat pomaga rozwiązać i komfort podczas menopa (pomaga kobietom radzić sobie z prezentacjami z menopauzą, takimi jak na początek, pocenie się, niepokój, rozdrażnienie),

-zawiera firmową firmę łagodzące konstrukcję oraz tworzenie zabezpieczeń,

-wspomaganie funkcji tarczycy oraz produkcji hormonów,

-działanie detoksykacyjne, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybiczne, rozkurczowe, moczopędne, żółciopędne oraz uspokajające,

-wspomaga utrzymanie utrzymaniach funkcji seksualnych.

 

Gynex element ziemi, Energy (pl)

 

Produkty polecane

 

Biovitalium Femiherb 60 tabl .jest suplementem diety mającym składniki odżywcze do tworzenia składników odżywczych i stanów zdrowia na witaminę, odżywianie mineralne fitoestrogenu w okresie menopauzy. Odpowiednie preparaty łagodzące zmiany menopauzy, motywacje miesiączkowe lub wolne rodniki. Unikalna kompozycja do stosowania w stanach stałych składników na witaminę, karmione mineralne i fitoestrogeny u kobiet w okresie menopauzy. Fitoestrogeny przy uprawach roślinnych (niepokalanek, lucerna, lucerna, chmiel, soja) łagodzą pociągi związane z okresem menopauzy, w tym: zmęczenie, wyczerpane i wygodne za nerwie. Witaminy z grupy B (w tym biotyna i kwas foliowy) wzmacniają układ nerwowy i chronią przed skutkami stresu.

Wilcaccora abuta ekstraktu 120 kap s jest kobieca nazwana „ziołem położnych” i słynie z właściwościami w zakresie „wszelkich zaburzeniach”. Południowo-amerykańska ludność tubylcza wykorzystuje tę roślinę od wieków, a jej współczesny ma wymiar powszechny. Tradycyjna medycyna peruwiańska wykorzystuje właściwości moczopędne i wykrztuśne abuty, także z uwzględnieniem ma chorobie weenerycznych.

Energetix Serce Magnez 1 szt.to nieinwazyjne rozwiązanie na: zdjęcie gorące bóle pomiaru w podtrzymywaniu hamulca kołatanie kołatania kołatania i dróżowania moczu i drażliwość taka utrata masy ciała utracie libido osłabienie pamięci utresowania ustalie serwise i bezsenność. LadyCare do urządzenia medycznego przeznaczone do noszenia na bieliźnie. Składa się z dwóch magnetycznych części pokrytych plastikiem. Większą część wewnątrz wewnątrz gruszki nosi się bielizny – bezpośrednio przylega do miednicy. Składa się ona z kawałka 20mm x 5mm magnesu neodym-bor oblanego plastikiem. Druga część jest okrągła i region, mocowana jest na zewnątrz bielizny. Uwzględniłem magnez neodym-bor, jest płytką ukierunkowaną. Ta korporacyjna grupa produkcyjna zwiększa magnetyczną imprezę bieguna kierunkowago na organizm. 

Herbapol Niepokalanek 30 tabl. Poprzez stymulację receptorów dopaminergicznych obniżanych obniżających wydzielanie przez przysadkę, powodujące ustępowanie wywołań wywołanych przez hiperlaktynemię: napięcie napięcia przedmiesiączkowego i zaburzenia cyklu miesiączkowego.

Niepokalanek działaco na przysadkę mózgową, która łączy wydzielanie hormonów. Reguluje cykl miesiączkowy i owulację, przez co może pomóc kobiecie zajść w ciążę. Ginekolodzy przepisują pacjentkom z łagodnymi problemami układu rozrodczego, których nie trzeba jeszcze wprowadzać leczenia hormonalnego.

Hepatica Shatavari 90 kaps. W swoim składzie, składaryzowany wyciąg zawiera kłąragu dzikiego wyścigu (Asparagus), który jest bogatym składnikiem saponin steroidowych. Wyciąg. Wspomaga regulacji cykli menstruacyjnych oraz łagodzi menopauzy. Pomaga utrzymać w zdrowiu system rozrodczy kobiety. Dodatkowo pomaga ustabilizować sytuację, w której ustanowiono układ nerwowy, działanie uspokajające oraz w zasypianiu.

 

Polecane produkty
Obrazek Energy Gynex 30ml

Energy Gynex 30ml

Gynex to bioinformacyjny koncentrat ziołowy, który reguluje gospodarkę hormonalną. Pozytywnie wpływa na pracę tarczycy. Reguluje układ rozrodczy, pomaga poprawić samopoczucie podczas cyklu menstruacyjnego jak i zachować spokój i komfort podczas menopauzy.
84,00 zł
280,00 zł za 100 ml
Obrazek Herbapol Niepokalanek+ 90 kaps.

Herbapol Niepokalanek+ 90 kaps.

Niepokalanek to zioło szczególnie cenione przez kobiety. Ze względu na swoje właściwości łagodzące przyczynia się do ograniczenia objawów zespołu napięcia przedmiesiączkowego, łagodzi objawy menopauzy i pozytywnie wpływa na przywrócenie dobrego samopoczucia zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Co więcej niepokalanek korzystnie wpływa na gospodarkę hormonalną u kobiet i wspomaga regulację cyklu miesiączkowego.
41,00 zł
0,46 zł za 1 szt
Obrazek Yango Niepokalanek 90 kaps

Yango Niepokalanek 90 kaps

Niepokalanek pomaga złagodzić objawy menopauzy oraz napięcia przedmiesiączkowego. Przyczynia się do uzyskania równowagi hormonalnej w okresie klimakterium. Pomaga zachować prawidłową sprawność fizyczną. Przyczynia się do przywrócenia dobrego samopoczucia.
50,00 zł
0,56 zł za 1 szt

Biovitalium Femiherb 60 tabl.

FEMIHERB jest suplementem diety zawierający unikalną kompozycję do stosowania w stanach zwiększonego zapotrzebowania na witaminy, składniki mineralne i fitoestrogeny u kobiet w okresie menopauzy.
75,00 zł
1,25 zł za 1 szt

Hepatica Shatavari 90kaps.

Uznany suplement zdrowia kobiety odżywia kobiece narządy rodne w czasie macierzyństwa, karmienia piersią, menopauzy i po menopauzie, opóźnia proces starzenia się organizmu.
32,00 zł
35,56 zł za 100 g
Obrazek Wilcaccora Abuta ekstrakt 120 kaps

Wilcaccora Abuta ekstrakt 120 kaps

Abuta jest powszechnie nazywana „ziołem położnych” i słynie z właściwości leczniczych w zakresie „wszelkich zaburzeń kobiecych”. Południowo-amerykańska ludność tubylcza wykorzystuje tę roślinę od wieków, a jej współczesne zastosowanie ma wymiar powszechny. Abutę stosuje się przy bolesnych i obfitych miesiączkach, napięciu przedmiesiączkowym, w leczeniu niepłodności oraz do wyregulowania hormonów. Tradycyjna medycyna peruwiańska wykorzystuje właściwości moczopędne i wykrztuśne abuty, stosowanej także w leczeniu chorób wenerycznych.
155,00 zł
129,17 zł za 100 g
Pozostaw komentarz