Kup do 12:00 - a przesyłka będzie jutro u Ciebie

Dostawa od 15 zł

tel. +48 533 679 793

Zamknij
(0)
Nie masz żadnych produktów w koszyku.
Wyszukiwanie
Filters

Czas ciąży.

Czas ciąży.

Czas ciąży jest magiczny: masz już dziecko, nosisz je w swoim ciele, nigdy nie będzie bliżej Ciebie niż teraz...Jest to czas kiedy przyda Ci się każde dodatkowe wsparcie.

Pomyśl o witaminach niezbędnych zarówno dla Ciebie jak i dla Twojego Maleństwa. New life to kompleks witamin i minerałów dedykowany specjalnie na czas ciąży i karmienia piersią. W czasie gdy kształtuje się układ nerwowy płodu niezbędna jest dostępność kwasu foliowego, warto zadbać o to planując ciążę, w jej trakcie i w czasie karmienia piersią. Zdrowe odżywianie jest teraz dosłownie podwójnie ważne. W pozycji „Zdrowa dieta” znajdziesz przepisy na lekkostrawne, zdrowe i odżywcze potrawy.

Aby zapobiec żylakom, które w okresie ciąży mogą się pojawić zastosuj specjalne ciążowe rajstopy przeciwżylakowe ciążowe, z wygodnym rozwiązaniem na brzuszek.

Mamy też dla Ciebie pomocne lektury i filmy. „Odkrywam macierzyństwo” książka napisana przez doktor ginekolog Preeti Agrawal poprowadzi Cię od planowania ciąży przez jej wszystkie etapy aż do połogu. Znajdziesz tu zgodne z naturą podejście do tematu ciąży i porodu.

„Wizualizacje” naturalnego porodu pomogą pozytywnie myśleć o porodzie. Jeśli chcesz zainspirować się tym, jak pięknym i łagodnym przeżyciem może być poród zapraszamy do obejrzenia poruszającego, intymnego filmu „Poród w harmonii z naturą”.

Życzymy przyjemnych, pełnych radości i inspiracji przygotowań do dnia porodu i szczęśliwego, pięknego rozwiązania.

 

Jej ciąża - przewodnik po 9 miesiącach oczekiwania - w Men's Health

Pozostaw komentarz