Menu
Szukaj
Filters
Zamknij
Zamknij

Zioła dla mężczyzn – na siłę, energię stres i męskie sprawy

Zioła dla mężczyzn – na siłę, energię stres i męskie sprawy

Żeń-szeń

To wspaniałe zioło jest wykorzystywane od wieków w tradycyjnej medycynie wschodu. Przede wszystkim żeń-szeń wspaniale wzmacnia układ odpornościowy, dodaje energii i spowolni procesy starzenia. Oprócz tego, żeń-szeń pozytywnie wpływa na sprawność seksualną i płodność, zwiększa libido oraz wydłuża czas erekcji, podnosi również poziom testosteronu.

Korzeń Maca

Zioło, które ma niesamowite właściwości wzmacniające organizm, pomoże również przy zaburzeniach hormonalnych. Ale to nie wszystko – korzeń Maca powinni stosować panowie, planujący powiększenie rodziny, zawiera bowiem argininę, czyli aminokwas wchodzący w skład płynu nasiennego, dzięki czemu poprawia ruchliwość i jakość plemników. Starsi mężczyźni również powinni po niego sięgać, reguluje bowiem gospodarkę hormonalną i poprawia ogólną kondycję organizmu, dzięki czemu poprawi się również codzienne samopoczucie.

Krwawnik

Posiada właściwości oczyszczające i odtruwające organizm. Wspomaga pracę wątroby i wzmacnia ją, a dodatkowo zapobiegania powstawaniu kamieni na nerkach i woreczku żółciowym. Krwawnik wzmacnia organizm i pomoże przy zmęczeniu i bólach głowy. Nieoceniony jako remedium na syndrom dnia poprzedniego, ponieważ uzupełnia utracone minerały i oczyszcza organizm, nawadnia i niweluje problemy trawienne i ból głowy.

Szyszki chmielu

I nie chodzi tu o to, żeby pić więcej piwa, ale zwrócić uwagę również na chmiel w postaci szyszek 🙂 Jest to przede wszystkim doskonałe zioło dla panów, prowadzących intensywny, nierzadko stresujący i wymagający tryb życia. Chmiel wspaniale uspokaja, wycisza i koi skołatane nerwy. Ułatwia również zasypianie i pomaga w zdrowym i regenerującym śnie. Szyszki chmielu posiadają działanie moczopędne, zapobiegają więc i niwelują problemy układu moczowego.

Pokrzywa

Przeciwdziała infekcjom układu moczowego i pomaga leczyć prostatę. Wspomaga funkcje seksualne u mężczyzny, niwelując problemy z erekcją. Dzięki dużej zawartości witamin i minerałów, między innymi żelaza, witaminy C, wapnia i krzemu, pokrzywa wzmacnia cały organizm, dodaje siły i energii, tak potrzebnej każdemu mężczyźnie. Regularne spożywanie pokrzywy poprawi również wyniki sportowe.

Różeniec górski

Zioło to jest szczególnie polecane mężczyznom regularnie uprawiającym sport i prowadzącym intensywny tryb życia, pomaga bowiem wzmocnić wytrzymałość fizyczną organizmu i jego wydolność. Pomaga również chronić tkankę mięśniową i wspomaga jej regenerację.

Różeniec górski działa pozytywnie na psychikę, zmniejsza uczucie pobudzenia, poprawia nastrój, łagodzi niepokój i stres, jednocześnie dodając energii  siły.

Chory lub chory brodaty mężczyzna ubrany w niebieską koszulę z zmęczoną i cierpiącą mimiką, uczulony, mający problemy zdrowotne. młody człowiek ma katar, siedzi w miejscu pracy z pigułkami i lekami Darmowe Zdjęcia

 

Pozostaw komentarz