Menu
Szukaj
Filters
Zamknij
Zamknij

Na co pomaga akupresura i akupunktura?

Na co pomaga akupresura i akupunktura?

Na co pomaga akupresura i akupunktura? Odpowiedź jest tak prosta, że może być trudno ją przyjąć, każdemu i na wszystko: dla ciała i ducha, od niemowlęcia do wieku podeszłego, bez żadnych skutków ubocznych.

Ciało, umysł, emocje i duch to jeden system. Akupresura i akupunktura to techniki medyczne bazujące na połączeniu. Nakłuwając ściśle określone punkty na ciele w odpowiedni sposób dokonujemy ukierunkowanej stymulacji układu nerwowego, narządów ciała, leczymy emocje i w rezultacie ducha. Wykwalifikowani specjaliści używając igieł i ucisku potrafią precyzyjnie zadziałać na organizm. W zaciszu domowym możesz również skutecznie korzystać z tych technik używając maty akupresurowej. Leżąc na niej plecami 20 minut dziennie, codziennie uzyskasz doskonałe rezultaty w zakresie utrzymania zdrowia, witalności, uśmierzania bólów ciała, poprawy samopoczucia i nastroju. Na wyciszenie umysłu i bóle głowy,  a na miejsca zagłębione jak szyja, pachy, biodra, pod kolanami przyda się specjalna poduszka. Jeśli specjalista polecił Ci systematyczne masowanie dłoni pomocne będą pierścienie su dżok.

Systematyczna domowa kuracja akupresurowa jest świetną inwestycją w zdrowie. Kupujesz raz – używasz przez lata.

 

zdrowie.hotto.pl-masaz-stop-mapa-praktyczny-przewodnik-PL | Reflexology  chart, Reflexology foot chart, Foot reflexology

 

 

 

 

 

Pozostaw komentarz
Komentarze
25.04.2021 00:42

<a href=http://imperator124.ru>самый сильный приворот на любовь мужчины</a>