Menu
Szukaj
Filters
Zamknij
Zamknij

Czym jest bioinformacja i jak z niej korzystać?

Czym jest bioinformacja i jak z niej korzystać?

Bioinformacja - porozumienie, czyli wymiana informacji pomiędzy komórkami, tkankami, organami następuje w formie impulsów elektrycznych o właściwej sobie długości i częstotliwości fali elektro-magnetycznej, to  przepływ prądu elektrycznego z komórki do komórki, z organu do organu itd.  Każda żywa komórka odpowiada na każdy impuls, czyli na każdą informację, którą niesie nawet przelotne, najdrobniejsze uczucie, które podtrzymuje właściwą długość i częstotliwość fali elektro-magnetycznej, bądź powoduje jej deformacje, co w rezultacie prowadzi do choroby. Najważniejszy jest regularny i harmonijny przepływ tych fal. Tylko takie uporządkowanie, prowadzi do wyleczenia.

 Dla uzyskania stałych skutków trzeba zadziałać nie tylko na chory organ, ale na całego człowieka, i to na wszystkich jego płaszczyznach, czyli na ciało, umysł i duszę. Dzięki produktom z bioinformacją mamy możliwość dotrzeć do przyczyn wszelkich dolegliwości i zadziałać głównie w duszy i na umysł, a w końcu i w sferze fizycznej. Problemy w ciele fizycznym są najbardziej odczuwalne i jest potrzeba szybkiego uzyskania oczekiwanego leczniczego rezultatu.

W tutejszym artykule skupimy się na produktach marki Lavylites, choć w naszym sklepie jest dostępne wiele innych preparatów bioinformacyjnych firm takich jak: Joalis, Abelia, Energy i wiele innych.

 

,,Lavylites” bioinformacyjne kosmetyki nowej ery.

Preparaty ,,Lavylites” wspomagają naturalne procesy regeneracji komórek , oczyszczenia organizmu z produktów przemiany materii oraz metali ciężkich. Aktywują naturalną jego zdolność do samo uzdrawiania. Działają przeciwzapalnie, antybakteryjnie, szybko likwidują bół, docierając do jego przyczyny. Energia wibracyjno-energetyczna działa bardzo pozytywnie na nasze ciało fizyczne, nie wchodząc w reakcje chemiczne z lekami. Nie koliduje z innymi naturalnymi terapiami. Wręcz przeciwnie przyśpiesza ich działanie średnio o około 30 %.

Przedłużają żywotność komórek. Opóźniają skutecznie ich proces starzenia aktywując telomerazę.

Odmłodzona komórka to podstawa dobrego zdrowia , świetnego samopoczucia oraz znakomitego wyglądu.

Błyskawiczne działanie produktów widać w przypadku trudno gojących się ran, których leczenie trwa miesiącami i latami. Regenerację widać gołym okiem nawet w przeciągu 24 h.

Poprzez aktywizację procesów samo uzdrawiania skutecznie rozwiązują problemy związane z chorobami cywilizacyjnymi. Podnoszą naturalną, wrodzoną odporność organizmu.

Stosując regularnie poprawiają witalność, redukują stres oraz zespół wypalenia zawodowego.

Stanowią również idealną, na miarę naszych czasów profilaktykę zdrowia.

Lavyl AURICUM

Odnotowano pozytywne efekty przy bólach głowy, migrenach, bólach kręgosłupa, stawów, reumatyzmu, artretyzmu, urazach sportowych, zwichnięciach, stłuczeniach, skaleczeniach, ranach, ukąszeniach.

Lavyl AURICUM SENSITIVE

Pozytywne efekty odnotowano przy następujących problemach: oparzenia, oparzenia słoneczne, bóle brzucha, niestrawności, problemy żołądkowo- jelitowe. Bóle menstruacyjne, problemy skórne, wysypki, egzemy, trądziki, katarze siennym, alergiach. Odlezynach, osłabieniu ostrości widzenia.

Lavyl L 32

Polecam przy paradontozie, krwawieniach w jamie ustnej , stanach zapalnych dziąseł, bólach gardła, zatok, uszu.Opryszczkch , aftach, kamieniu nazębnym.

Lavyl Body - Lotion do ciała

Do codziennej pielęgnacji ciała ( kontynuacja po sprayu)

Wspomaga regenerację i odżywianie skóry od stóp do głowy.

Lavyl Hair

Chroni przed szkodliwymi czynnikami z zewnątrz oraz metalami ciężkimi. Wspomaga tkankę łączną oraz strukturę włosów – pobudza uśpione cebulki włosowe , powstrzymuje wypadanie włosów. Odnotowano pozytywnie efekty przy wypadaniu włosów oraz łupiezu.

Lavyl Nose

Nie wysusza śluzówki . Odnotowano pozytywne efekty przy katarze alergicznym, stanach zapalnych zatok, chrapaniu, szumach usznych.

 

Pozostaw komentarz