Większość zamówień realizujemy do 48h

Dostawa od 12 zł

tel. +48 533 679 793

Zamknij
(0)
Nie masz żadnych produktów w koszyku.
Wyszukiwanie
Filters

Wilcaccora Ganomix Puder

Producent: Wilcaccora
Dostępność: Brak w magazynie
SKU: 9835972546772
Opis:
Poprawia odporność, obniża poziom cholesterolu, pomaga łagodniej przejść meno- i andropauzę, wzmaga żywotność i aktywność seksualną, opóźnia proces starzenia, zmniejsza skutki uboczne chemio- i radioterapii. Produkt stanowi kumulację składników występujących w obu roślinach oraz ich wzajemne uzupełnianie.
305,00 zł

Wyjątkowy suplement diety składający się z kory vilcacory (Uncaria tomentosa) oraz zarodników grzyba Reishi (Ganoderma lucidum) z Chin.

 

Wyjątkowy suplement diety składający się z kory vilcacory (Uncaria tomentosa) oraz zarodników grzyba Reishi (Ganoderma lucidum) z Chin.

 

Nazwa atrybutuWartość atrybutu
Składkory vilcacory (Uncaria tomentosa) oraz zarodników grzyba Reishi (Ganoderma lucidum) z Chin.
Sposób użycia / dawkowanieprzyjmować raz dziennie 1g preparatu zalany gorącą wodą. Rozmieszać i wypić (lub według zaleceń lekarza)
PostaćProszek
Miara - wartość200
Miara - rodzajg
Sposób przechowywaniaW sposób niedostępny dla małych dzieci, W warunkach pokojowych
PrzeciwwskazaniaNadwrażliwość lub uczulenie na składniki preparatu, Ciąża, Karmienie piersią, okres przed i po planowanym przeszczepie oraz podczas insulinoterapii, w trakcie szczepień ochronnych i chemioterapii.
Uwagi i ostrzeżeniaNie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Osoby przyjmujące leki powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem prowadzącym. Nie używaj produktu jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do jego jakości i skontaktuj się ze sprzedawcą lub producentem.
Napisz własną recenzję produktu
*
*
Zły
Doskonały
*
*
*
*