Menu
Szukaj
Filters
Zamknij
Zamknij
RSS

Wpisy w blogu "2016" "wrzesień"

Profilaktyka żylaków
Profilaktyka żylaków

 

Żylaki rozwijają się latami, początkowo nie dając odczuwalnych objawów. Możesz nie zdawać sobie sprawy z rozwoju choroby. Z czasem zauważasz że nogi puchną, czasami pojawiają się miejscowe, przemijające bóle. W kolejnym etapie dochodzi do zaburzeń pracy zastawek wewnątrz żył, niedrożności żył, cofania krwi,  stanów zapalnych i w końcu otwartych ran na nogach. Niemiła perspektywa... Żeby temu zapobiec najlepiej jest zadbać o nogi, gdy jeszcze są zdrowe. Jeśli jesteś kobietą po dwudziestym piątym roku życia to sprawdź, czy Twój tryb życia nie sprzyja powstawaniu żylaków.

Komentarze (0)
Oczyszczanie wątroby metodą dr Huldy Clark
Oczyszczanie wątroby metodą dr Huldy Clark

 

Wątroba to największy, strategiczny narząd wewnętrzny. Waży około półtora kilograma i spełnia 500 zbadanych funkcji. Powszechnie uważa się, że nie daje alarmujących sygnałów gdy choruje. To prawda, że nie boli, ale jej zła kondycja daje niespecyficzne objawy które łatwo przegapić: osłabienie, nudności, ogólne złe samopoczucie, rozdrażnienie, bóle stawów, świąd skóry.

Komentarze (16)
Olejowanie włosów
Olejowanie włosów

 

 

Olejowanie nie tylko poprawia wygląd włosów już od pierwszego zastosowania ale jednocześnie pielęgnuje je i odżywia. Jest to metoda całkowicie naturalna stosowana od tysięcy lat. Do wykonania zabiegu potrzebny będzie dobrej jakości olej. W naszym sklepie mamy szeroką ofertę naturalnych olejów, zarówno kosmetycznych jak i jadalnych. Krótkie opisy ich zastosowania znajdziesz w dalszej części artykułu. Zabieg możesz wykonać na kilka sposobów, wybierz ten najlepiej odpowiadający Twojemu stylowi życia.

Komentarze (0)
Odchudzanie czy oczyszczanie?
Odchudzanie czy oczyszczanie?

 

Odchudzanie jest modne. Wiele kobiet, niezależnie od tego, jaka jest ich figura, masa ciała i ogólny wygląd, jest w nieustającym procesie by być jeszcze szczuplejszą, nosić jeszcze mniejszy rozmiar ubrania… Potrzeba odchudzania często wynika z braku akceptacji swojego ciała i emocji. W takim przypadku nie odchudzi na stałe żadna dieta, ćwiczenia fizyczne ani też jakakolwiek inna metoda. Ciało będzie zawsze powracało do swojej optymalnej wagi sprzyjającej zachowaniu zdrowia i równowadze procesów fizjologicznych. Jak sprawdzić czy masz optymalną dla zdrowia masę ciała? W internecie znajdziesz wiele sposobów przeliczania i automatyczne kalkulator

Komentarze (0)